Na fotografii znajduje się korpulentny mężczyzna trzymający czarną gitarę basową. Zdjęcie jest czarno-białe, ale wyraźnie widać kolor gitary oraz stroju mężczyzny, który składa się z ciemnej koszulki z krótkim rękawem oraz ciemnymi spodniami. w tle po prawej widać okna kościelne, w kształcie łukowatym, nad nimi świecą się trzy reflektory sceniczne. Mężczyzna stoi, a widać go od kolan w górę. Do gitary basowej podłączony jest przewód albo jasnego koloru, albo podświetlonego światłem reflektorów co sprawia wrażenie bieli.

!!!! Start po zebraniu chętnych, zapisy mailowo na adres m.brandys@ckwz.pl lub biuro@ckwz.pl oraz telefonicznie pod nr tel. 604-069-329 !!!

Godziny odbywania się zajęć do ustalenia z uczestnikami. Czas trwania jednych zajęć 40 min. Koszt jednych zajęć 45 zł.

Zajęcia indywidualne

Wymagane akcesoria

własny instrument

 

Prowadzący

Michał Kotowicz
Instrumentalista, gitarzysta basowy ur. w 1996 r. w Częstochowie. Student Akademii Muzycznej we Wrocławiu na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie dr. Jakuba Olejnika oraz absolwent Studium Pedagogicznego. Współzałożyciel trio ”With” grającego muzykę fusion. Na stałe współpracujący z Natalią Zastępą, finalistką programu The Voice of Kids oraz laureatką koncertu Premier na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (2021), jako muzyk sesyjny. Nauczyciel w szkole muzycznej Yamaha w latach 2019-2021oraz nauczyciel indywidualny. Uczestnik wielu warsztatów na terenie Polski takich jak: Polzone (2021), Muzyczna Owczarnia (2018, 2019), Kreatywne Warsztaty Wojtka Pilichowskiego (2017, 2018, 2019), Blues nad Bobrem (2016). Aktywnie udziela się również podczas koncertów we wrocławskich klubach muzycznych. Ma na koncie liczne koncerty na dużych scenach oraz programach emitowanych w telewizji na żywo (Letnia trasa Dwójki, Przebój Lata RMF i Polsatu, KFPP w Opolu).

Informacje

Data rozpoczęcia: 04/10/2022

Cykliczność:
Termin do ustalenia z prowadzącym

Cena jednego zajęcia: 45 zł/40 minut

Zapisy

Zapisz się online

Zobacz instrukcję zapisu

Zapisy również w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław 20% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!