Dąbrówka Petrow

Kierownik działu programowego
d.petrow@ckwz.pl

Agnieszka Stąsiek

Zastępca Dyrektora ds. Organizacyjno-Technicznych i Kadr

admin@ckwz.pl

Agnieszka Nalichowska

Sekretarka
biuro@ckwz.pl

Aleksandra Ciemierkiewicz – Meissner

Specjalista ds. organizacji i realizacji imprez
a.ciemierkiewicz@ckwz.pl

Wiktoria Tkaczuk

Specjalista ds. animacji społeczno-kulturalnej
w.tkaczuk@ckwz.pl

Beata Gryc-Skotniczna

Specjalista ds. organizacji i realizacji imprez
b.skotniczna@ckwz.pl

Justyna Filar

Specjalista ds. edukacji kulturalnej
j.filar@ckwz.pl

Renata Merk-Tokarska

Specjalista ds. organizacji i realizacji imprez
r.tokarska@ckwz.pl

Marcin Brandys

Specjalista ds. animacji społeczno-kulturalnej
m.brandys@ckwz.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!