Fotografia przedstawia przepiękną młodą kobietę w pozie tanecznej z uniesioną jej lewą ręką na poziomie piersi, jej prawa ręka unosi się wysoko do góry i znika poza kadr. Jej wzrok podąża w jej prawą stronę (dla widza prawą). Jest blondynką w długich do pasa włosach, ma na sobie sukienkę w różowe kwiaty. Za nią po lewej stronie i na środku widać błękit nieba, po prawej brązowy budynek z dachem, którego podpora widoczna jest u góry na środku zdjęcia. Kobieta wygląda na mocno emocjonalną osobę, skupioną na punkcie poza kadrem fotografii

Teatr Tańca Integro dla dorosłych

Teatr Tańca Integro

Będziemy poruszać się w technice tańca współczesnego, modern jazz oraz improwizacji. Nie zabraknie improwizacji tak by każda osoba mogła odnaleźć swój ruchowy sposób wyrażania. Taniec to nie tylko połączenie figur tanecznych. Taniec to niewerbalne opowiadanie.

Kluczem jest stworzenie odpowiednich bezpiecznych warunków by współtwórcy mogli się otworzyć. W tańcu brak ograniczeń, a tworzące się ,,opowieści ruchowe” są niepowtarzalne. Celem zajęć będzie stworzenie etiud tanecznych, które scalą się w 25 minutowy spektakl taneczny.
Mogę zapewnić, że to nie będą zwykłe zajęcia taneczne !

Prowadząca

Karolina Bodziony-Mikłaszewicz
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku choreografia.
W pracy inspiruję się  wszystkim co dotyka mnie na co dzień. Tworząc choreografie staram się w przedstawić natchnienia, które dotykają mnie i tancerzy. Zależy mi na wykorzystaniu w pełni potencjału tancerzy i to właśnie oni są dla mnie inspiracją. Uważam, że każda osoba na parkiecie jest unikatowa i ma do zaoferowania coś wyjątkowego; tylko trzeba wiedzieć jak to wydostać.

Moją przygodę taneczną rozpoczęłam od najmłodszych lat. Przez wiele lat byłam związana z Teatrem Tańca Step. Od kilku lat poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie regularnie uczęszczając na warsztaty taneczne głównie w zakresie tańca współczesnego.

W latach 2014-2016 byłam choreografem grupy Gwardia Gryfa – półfinalistów programu Mam Talent. Przygotowałam grupę taneczną m.in. do Widowiska Plenerowego ,,Carmina Burana” wystawianego w Zamku Książ oraz na Wawelu w Krakowie.

W roku szkolnym 2014/2015 rozpoczęłam pracę jako instruktor tańca w MDK Fabryczna.

Regularnie poszerzam swój warsztat taneczny w zakresie tańca klasycznego, współczesnego oraz improwizacji.

Od 2019 roku jestem tancerką (swing) w spektaklu tanecznym pt. ,,Blaszany bębenek” w Teatrze Muzycznym Capitol.

Brałam udział podczas tegorocznej edycji PPA 2021 Nurt Off w spektaklu tanecznym pt. ,,Biała szmata”.