Fotografia przedstawia dziecko, którego twarzy nie widać, trzymające w ręce pędzel ubrudzony różową farbą. W tle widać, że to dziecko namalowało tym pędzlem kreski w kształcie litery Ha

W pracowni INSPIRACJA stawiamy na rozwijanie ekspresji twórczej i wyobraźni poprzez skojarzenia, inspiracje światem wewnątrz nas i zewnątrz. Na cotygodniowych warsztatach będziemy poznawać różne techniki plastyczne, również poprzez eksperyment, a także odkrywać nowe, indywidualne środki wyrazu i niekonwencjonalne materiały plastyczne. Chcemy uwrażliwiać uczestników na szeroko rozumiane piękno, szczególnie w kontekście sztuki współczesnej, a także uważność na estetykę codzienności – reklamy na ulicy i mediach, wystrój wnętrz, moda itd. Będziemy zachęcać uczestników do poznawania ikonicznych dzieł ze świata sztuki współczesnej oraz twórczo je przekształcać tworząc własne interpretacje.

 

  • Czas trwania:

120 min.

 

Prowadzenie: Katarzyna Wawrzyniak – absolwentka Instytutu Sztuki i Kultury Plastycznej w Zielonej Górze. W 2023 ukończyła studia podyplomowe z Malarstwa na ASP Wrocław. Pochodzi z Polkowic, od 2000 roku mieszka na wrocławskim Nowym Dworze.

 

 

Informacje

Data rozpoczęcia: 13/09/2023

Cykliczność:
1 grupa - dzieci i młodzież 9-15 lat
środa, godz. 17.00-19.00

Cena jednego zajęcia: I grupa dzieci-młodzież 9-15 lat cena: 150 zł karnet

Zapisy

Zapisz się online

Zobacz instrukcję zapisu

Zapisy również w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław 20% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!