Fotografia przedstawia uśmiechniętą kobietę na łonie natury, prawdopodobnie w lesie. Kobieta ma długie brązowe włosy, czerwone usta. Na szyi naszyjnik. Ubrana jest w brązową sukienkę w kwiaty przypominające bazie

Otwieramy zapisy na zajęcia w czwartki o godz. 9:00-10:30. Start po zebraniu grupy, zapisy mailowo na adres m.brandys@ckwz.pl lub biuro@ckwz.pl oraz telefonicznie pod nr tel. 604-069-329

 

Wymagane akcesoria

  • obuwie zmienne

 

Wyjątkowa forma zajęć jogi z ogromnym szacunkiem do ciała, dla wszystkich szukających poprawy jakości życia. Niezależnie od wieku i doświadczenia. Zajęcia ukierunkowane na profilaktykę kręgosłupa. Daj sobie ten czas, z czułości do siebie. Zatrzymaj się i odpuść.

1,5 godzinne zajęcia

– świadome oddychanie

– sesja jogi

– joga Nidra – prowadzony relaks

 

Prowadząca

Marzena Rakowska – Certyfikowany nauczyciel Sri Sri Yogi – 200 h of teacher training, certified YS under the Ministry of AYUSH, Goverment of  India. Yoga Alliance RYS. Na ścieżce Jogi od 10 lat. Ukończyłam również Kurs Instruktorski 'Joga dla Dzieci”. Teraz Joga z Pola Serca stała się sposobem na życie z czułości do siebie.

Joga jest dla mnie sposobem na życie. „Joga jest umiejętnością w działaniu”. To umiejętność życia, zarządzania umysłem i radzenia sobie z emocjami.  Wnosi umiejętność w działania człowieka i poprawia jego komunikację. Okazuje się, że człowiek komunikuje się bardziej przez swoją obecność niż słowa.

 

Informacje

Data rozpoczęcia: 06/12/2022

Cykliczność:
Wtorek 9:00 - 10:30
Czwartek 9:00 - 10:30

Cena jednego zajęcia: 43,75zł, 25% taniej z karnetem miesięcznym tj. 1 zajęcia=35 zł x liczba zajęć

Zapisy

Zapisz się online

Zobacz instrukcję zapisu

Zapisy również w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław 20% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!