Fotografia przedstawiająca uśmiechniętą kobietę stojącą na białym tle. Ma jasne blond włosy sięgające do ramion, jest szeroko uśmiechnięta choć nie widać w tym uśmiechu uzębienia. Jest ubrana w czarną kamizelkę z białymi i czerwonymi małymi ptaszkami, a pod nią jest czarny sweter z długim rękawem.

**ZAPIS NA ZAJĘCIA NAUKI GRY NA PIANINIE WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY Z PROWADZĄCĄ TEL. 694101323**

Nauka gry na pianinie dla dzieci w wieku od 6 lat, młodzieży
(zajęcia indywidualne – 30 min.)

 

Indywidualne dostosowanie programu do stopnia umiejętności ucznia, wybór literatury muzycznej, dla uczestników początkujących: ustawienie aparatu gry, zapoznanie z notacją, podział wartości rytmicznych, dla uczestników grających już wcześniej – dalsza praca nad aparatem, poznawanie nowych utworów; praca nad interpretacją utworów, frazą, dynamiką i dźwiękiem, kształtowanie wrażliwości muzycznej, praca nad rozwijaniem techniki gry i interpretacją, rozwijanie wrażliwości muzycznej, poznawanie nowych form muzycznych.

Wymagane akcesoria

brak

Prowadząca

Renata Więclewska

Absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu na Wydziale Instrumentalnym. Wieloletni pracownik zespołu orkiestry Opery Wrocławskiej na stanowisku solisty (obój), a także Operetki Wrocławskiej. Przygodę z muzyką rozpoczęła w klasie fortepianu Państwowej Podstawowej Szkoły Muzycznej w Poznaniu i Liceum Muzycznym. Brała udział w wielu kursach mistrzowskich w m.in. Dusznikach Zdroju i Weimarze.

Informacje

Data rozpoczęcia: 12/09/2023

Cykliczność:
zajęcia indywidualne - 30 min.
Grupa I - wtorek 14:00 - 17:30
Grupa II - środa 14:00 - 18:30
Grupa III - czwartek 14:00 - 18:30

Cena jednego zajęcia: Wyłącznie karnet - 150 zł/msc.

Zapisy

Zobacz instrukcję zapisu

Zapisy również w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław 20% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!