Fotografia przedstawia lekko uśmiechniętą kobietę w blond włosach zaczesanych do tyłu i związanych o ciemniejszej karnacji, z kolczykiem w jej prawym uchu, z uwydatnionymi ramionami. Ma na sobie czarny sweter z grafiką przedstawiającą księżyc. Sweter jest koloru czarnego.

Zajęcia łącznie z opiekunem dziecka.

Celem zajęć rytmicznych jest rozbudzenie w dzieciach wrażliwości na muzykę, wykształcenie poczucia rytmu, poprawa sprawności ruchowej i ich ogólne umuzykalnienie. Dzieci w wieku 2-3 oraz 3-6 lat, u których słuch jest nadal jednym z najważniejszych zmysłów poznawania świata, prowadzone w odpowiedni sposób mogą pogłębiać swoje naturalne umiejętności szybkiej nauki i zapamiętywania, a także doskonalić swoją wymowę i dykcję. Taniec, to naturalny element ekspresji dziecka, pozwala na rozładowanie energii, na zajęciach rytmicznych umiejętnie poprowadzony kształtuje odpowiednią (ładną) sylwetkę, korygując drobne wady postawy.

Wymagane akcesoria

  • obuwie zmienne dla dziecka
  • obuwie zmienne dla opiekuna

Prowadząca

Arnika Dobras

Absolwentka Akademii Muzycznej im Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie śpiewu solowego oraz Podyplomowego Studium Wokalnego Hochschule Fur Musik im Koln. W przeszłości solistka Opery w Poznaniu oraz Operetki Wrocławskiej. Laureatka wielu prestiżowych konkursów (m.in. XXXV Konkursu Młodych Muzyków im. K Kurpińskiego). Od 2002 roku nauczycielka śpiewu oraz instruktor zajęć muzycznych i rytmicznych dla dzieci i młodzieży.

Informacje

Data rozpoczęcia: 12/09/2022

Cykliczność:
Grupa I - poniedziałek 10:50-11:30
Grupa II - czwartek 16:30 - 17:10

Cena jednego zajęcia: 30 zł, 25% taniej z karnetem miesięcznym tj. 1 zajęcia= 24 zł x liczba zajęć

Zapisy

Zapisz się online

Zobacz instrukcję zapisu

Zapisy również w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław 20% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!