Fotografia przedstawiająca młodą kobietę w długich rudych włosach zaczesanych na prawą stronę z lekkim uśmiechem i skupieniem w punkt nad obiektywem aparatu wykonującego jej zdjęcie. Jej prawe ucho czy to, które widz widzi po lewej stronie odsłonięte zza włosów. Jest ubrana w czarną bluzkę z dekoltem w literę V. Tło fotografii jest białe

Centrum Kultury Zachód zaprasza na warsztaty teatralne dla młodzieży od 14. roku życia

Zajęcia teatralne, które pobudzą Twoją wyobraźnię i zaprowadzą Cię do jej tajemniczych miejsc. Podczas zajęć poznasz i rozwiniesz swoje umiejętności aktorskie, improwizacyjne i świadomości na scenie. Dowiesz się o technikach teatralnych, budowaniu roli oraz będziesz częścią spektaklu. Zbudujesz z nami niezwykłą przestrzeń, w której każdy ma możliwość na sprawdzenie siebie, zabawy i spędzenia miło czasu.

Wymagane akcesoria

brak

Prowadząca

Katarzyna Górska

Aktorka związana z Instytutem Grotowskiego we Wrocławiu, absolwentka aktorstwa w Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie filii we Wrocławiu. Wieloletnia instruktorka warsztatów dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Swoje autorskie warsztaty prowadziła m.in. w Agencji Modelek SPP, w zespole tanecznym „Zgraja”, w Teatrze Ej.Aj., w przedszkolach wrocławskich z programem „Krasnoludkowo”. Z zamiłowania pedagog i krawcowa. Na scenie można ją zobaczyć w spektaklach: „Matki wyklęte” , monodramie „W jednym ciele” , „Mrówki” – reż. A. Tabisz, „Promienne” reż. K. Okurowska – Wabnic.

Informacje

Data rozpoczęcia: 28/09/2022

Cykliczność:
środa 19:00 - 19:55

Cena jednego zajęcia: 33 zł, 25% taniej z karnetem miesięcznym tj. 1 zajęcia=27,5 zł x liczba zajęć

Zapisy

Zapisz się online

Zobacz instrukcję zapisu

Zapisy również w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław 20% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!