Celem warsztatów jest nauka w oparciu o dobrą, a przede wszystkim bezpieczną zabawę. Drogi rodzicu żonglerka cudownie wpływa na rozwój koordynacji ruchowej, motoryki czy podzielności uwagi. Naukowo udowodniono, że dzieci które regularnie praktykują żonglerkę osiągają zdecydowanie lepsze wyniki w nauce.

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję poznać sztukę nowo-cyrkową od kuchni, w programie znajdują się m.in.: nauka żonglerki klasycznej za pomocą piłeczek, maczug, chust itd. oraz na tzw. stołach „Juggle Boards”, nauka chodzenia na szczudłach, ekwilibrystka cyrkowa: balans na równoważni rola-bola, chodzenie po linie czy jazda na monocyklu (rower z jednym kołem), nauka zachowania scenicznego, czyli jak wyrazić swoją ekspresję przed publicznością, podstawy akrobatyki.

  • Koszt: 170 zł/miesiąc
  • Czas trwania: 90 min.
  • Terminy: wtorki, godz. 17:30 – 19:00

Prowadzący: instruktorzy ze Świetliki – atrakcje cyrkowe. Świetliki to grupa artystyczno-cyrkowa, która specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów cyrkowych dla dzieci od 5 lat, młodzieży, osób niepełnosprawnych jak i dorosłych czy seniorów.

Więcej informacji o Świetlikach: KLIKNIJ TUTAJ

Informacje

Data rozpoczęcia: 12/09/2023

Cykliczność:
wtorek 17:30 - 19:00

Cena jednego zajęcia: tylko karnet miesięczny - 170 zł

Zapisy

Zapisz się online

Zobacz instrukcję zapisu

Zapisy również w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław 20% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!