Plakat - piosenki z kapelusza 20-lecia międzywojennego. Andrzej Brzozowski i Sax&Giutar Cafe. 26 września 2021 godzina 18:00. Wstęp wolny za zaproszeniami dostępnymi w dziale programowym CKWZ. Na plakacie widnieje zespół grający na scenie, od lewej saksofonista w środku Andrzej Brzozowski przed mikrofonem i z prawej gitarzysta grający na siedząco. Koncert w pełnym reżimie sanitarnym, obowiązują maseczki, ilość miejsc ograniczona.

Piosenki z kapelusza 20-lecia międzywojennego

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert Andrzeja Brzozowskiego & Sax & Guitar Cafe, który odbędzie się 26 września 2021r. o godz. 18:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury Wrocław-Zachód

 

Wstęp bezpłatny z zaproszeniami dostępnymi w dziale programowym CKWZ

Tytuł programu: “Piosenki z kapelusza 20-lecia międzywojennego”
Wykonawcy: Andrzej Brzozowski / Sax & Guitar Cafe

 

 

Na program składają się piosenki z filmów, rewii i operetek okresu międzywojennego, przeplatane informacjami o autorach, pierwszych wykonawcach oraz anegdotami z epoki oraz żartami.

Nowe aranżacje piosenek łączą w sobie charakter oryginalnych wykonań z nowoczesnym, lekko jazzującym brzmieniem i ciekawą wokalną interpretacją.

 

Andrzej Brzozowski – śpiew, znany wcześniej z zespołu „Kaczki z Nowej Paczki” występuje w zupełnie nowej roli wokalisty i nowym repertuarze, zachowując jednak elementy humoru, żartu i  dowcipu na scenie, opowiadając zabawne historie (nawiązujące do tematyki programu) między poszczególnymi utworami.

Towarzyszący mu duet Sax & Guitar Cafe, to wytrawni muzycy od wielu lat funkcjonujący w środowisku artystycznym.

 

Zbigniew Siwek – saksofonista, założyciel i leader zespołu jazzowego Zbigi Band (1999). W 2000 roku zespół zdobył pierwszą nagrodę na Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting Złota Tarka w Iławie.

Jarosław Śpiewankiewicz – gitarzysta, kompozytor, aranżer. Autor m.in. pierwszej w Polsce- kompozycji do „show dance” napisanej w 1992r. specjalnie dla mistrzowskiej pary tanecznej (Arkadiusz i Iwona Pavlovič). Realizator nagrań i autor muzyki do filmów i spektaklów teatralnych. Kierownik muzyczny i artystyczny kilkunastu festiwali piosenki. Aranżer wszystkich piosenek w programie.

 

Podczas imprezy zachowany zostanie obowiązujący reżim sanitarny – obowiązują maseczki oraz ilość miejsc jest ograniczona.

Koncert z wykorzystaniem pętli indukcyjnej.

Informacje

Data: 26/09/2021 18:00

Miejsce: sala widowiskowa

Koszt: bezpłatnie

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!