Plakat. Muzyka Trzech Kultur - Burruezo i Nur Camerata. Koncert. Godzina 17:00 20 listopada 2021. Bezpłatne zaproszenia dostępne w dziale programowym. Koncert w pełnym reżimie sanitarnym, obowiązują maseczki. Ilość miejsc ograniczona. Koncert z wykorzystaniem pętli indukcyjnej. Plakat przedstawia trzech mężczyzn znajdujących się w górnej połowie afiszu. Pierwszy od lewej ubrany jest w czarną koszulkę, posiada naszyjnik z małą niebieską zawieszką. Ma włosy średniej długości z lekką grzywką i ma krótką zarost. Lekko się uśmiecha. Drugi mężczyzna stojący w środku ma koszulę wyglądająca na tradycyjną, z elementem zastępujący kołnierz w kolorach jasno fioletowym z półokrągami białymi, czerwonymi i ciemnofioletowymi. Mężczyzna uśmiecha się szeroko. Ma krótkie ciemne włosy Trzeci mężczyzna stojący po prawej stronie ma dłuższą czarną czuprynę i spogląda w dół z lekkim uśmiechem. Trzyma z ramię mężczyznę stojącego w środku. Jest ubrany w czarną tradycyjną koszulę, która zamiast kołnierza ma element tradycyjny w kolorze żółtym, z małymi ząbkami dookoła. W dolnej połowie afiszu na pierwszym planie znajduje się stary hiszpański instrument.

KONCERT
sobota 20 listopada godz. 17:00/ wstęp bezpłatny za zaproszeniami dostępnymi !!! OD 2 LISTOPADA !!! w Dziale programowym CKWZ
Pedro Burruezo, Berna Jones i Robert Santamaría wraz z Nur Camerata proponują koncert, na którym zaprezentują dawne melodie i historie w nowoczesnym wydaniu. Andaluzyjskie, flamandzkie i sefardyjskie melodie, piosenki trubadurów, wpływy średniowiecznego chrześcijaństwa składają się tu na głęboko duchowe widowisko muzyczne. Z tym repertuarem grupa podróżowała po całej Hiszpanii oraz takich krajach jak Turcja, Francja, czy Maroko.

Informacje

Data: 20/11/2021 17:00

Miejsce: sala widowiskowa

Koszt: bezpłatnie

Bilety

Kup bilet w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław do 30% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!