niedziela 26 czerwca godz. 17:00/ wstęp za zaproszeniami dostępnymi w Dziale programowym  Centrum Kultury-Wrocław-Zachód wraz z teatrem Replika z Rumunii oraz stowarzyszenie Idea z Hiszpanii serdecznie zaprasza na widowisko teatralno-muzyczno-taneczne "Festival of Love". Uczestnicy z trzech krajów wspólnie pracowali nad efektem końcowym podczas warsztatów artystycznych przeprowadzonych w trzech krajach partnerskich. Opowiada o miłości do człowieka, natury, i kultury, przez pryzmat dziedzictwa Hiszpanii, Polski i Rumunii.  Więcej o projekcie "Festival of Love" na stronie projektu - KLIKNIJ TUTAJ Organizator: Centrum Kultury Wrocław-Zachód, Partnerzy: Asociatia Culturala Replika (Rumunia), Associació de Gestió Integral de Serveis Socioculturals IDEA (Hiszpania)

niedziela 26 czerwca godz. 17:00/ wstęp za zaproszeniami dostępnymi w Dziale programowym

 

Centrum Kultury-Wrocław-Zachód wraz z teatrem Replika z Rumunii oraz stowarzyszeniem Idea z Hiszpanii serdecznie zaprasza na widowisko teatralno-muzyczno-taneczne „Festival of Love”, opowiadające o różnych rodzajach miłości: ojczyzny, dziecka, matki, przyrody przez pryzmat dziedzictwa Hiszpanii, Polski i Rumunii.

Więcej o projekcie „Festival of Love” na stronie projektu – KLIKNIJ TUTAJ

Organizator: Centrum Kultury Wrocław-Zachód, Partnerzy: Asociatia Culturala Replika (Rumunia), Associació de Gestió Integral de Serveis Socioculturals IDEA (Hiszpania)

Informacje

Data: 26/06/2022 17:00

Miejsce: sala widowiskowa

Koszt: bezpłatnie

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!