Plakat Johnny, Dawid Ogrodnik, Piotr Trojan. "Zamiast ciągle na coś czekać - zacznij żyć, właśnie dziś. Jest o wiele później niż ci się wydaje". 5 lutego 2023 roku godzina: 17:00, bilety 15 zł do -30% zniżki z kartą nasz wrocław max. Na plakacie znajdują się postaci mężczyzny po lewej stronie w krótkich blond włosach, młodego w brązowej materiałowej kurtce oraz bluzie z kapturem, ale tylko kaptur widać. Po prawej stoi mężczyzna w okularach okrągłych czarnych, łysy, na szyi ma szalik w niebieskie kółka

niedziela 5 lutego godz. 17:00/ bilety: 15 zł (zniżka 20% Nasz Wrocław lub Nasz Wrocław Max 30%)

 

„Johnny” to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia, która wzrusza i inspiruje. Opowiedziana z perspektywy podopiecznego Jana Kaczkowskiego, Patryka Galewskiego – chłopaka, który nie miał łatwego startu w życiu.

Patryk włamuje się do domku w małym mieście. Wyrok sądu nakazuje mu prace społeczne w puckim hospicjum, gdzie poznaje niezwykłego ks. Jana Kaczkowskiego. Duchowny angażuje młodych chłopaków z zawodówki, na pozór twardych buntowników, w pomoc śmiertelnie chorym. W swojej pracy skupia się na bliskości, czułości i walce o relacje z drugim człowiekiem. Uczy empatii. A czyni to z hurtową ilością humoru, czym zyskuje ogromną popularność. Niedługo później Jan sam staje się pacjentem swojego hospicjum. Patryk zostaje postawiony w sytuacji, która zmieni całe jego życie.

Informacje

Data: 05/02/2023 17:00

Miejsce: sala widowiskowa

Koszt: 15 zł

Bilety

Kup bilet online

Kup bilet w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław do 30% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!