Plakat Ton V międzynarodowy przegląd twórczości osób z niepełnosprawnością. Koncert Mar Gunnarsson niedziela 5 grudnia 2021 godzina 17:00. Darmowe zaproszenia do odbioru w Dziale Programowym CKWZ. Wydarzenie w pełnym reżimie sanitarnym, obowiązują maseczki. Ilość miejsc ograniczona. Organizator: Centrum Kultury Wrocław-Zachód, partnerzy Stowarzyszenie "Ostoja" na rzecz osób niepełnosprawnych, Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 13 dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących im. M. Grzegorzewskiej, Zespół Szkół nr 6, Wrocławski Zakład Aktywności Zawodowej. Obraz przedstawia wokalistę z prawego profilu, śpiewającego do mikrofonu na statywie. Wokalistę widać tylko do ramion

niedziela 5 grudnia 2021, godz. 17:00/ wstęp wolny za zaproszeniami dostępnymi w Dziale Programowym CKWZ
W zeszłym roku on-line, w tym na żywo w naszej sali widowiskowej – zapraszamy na koncert Mára Gunnarssona !
Már jest muzykiem, gra na pianinie, komponuje i śpiewa. Brał udział i wygrywał wiele konkursów, między innymi w Lions World Song Festival 2019 w Krakowie.
Jego debiutancka płyta (nagrywana w Polsce i Islandii) okazała się muzycznym wydarzeniem na wyspie. Pomimo swej niepełnosprawności żyje pełnią życia, komponując, wykonując i nagrywając swoją muzykę, ale także prowadząc równolegle karierę sportową (szereg rekordów islandzkich i światowych w pływaniu).
Facebook: KLIKNIJ TUTAJ
Youtube: KLIKNIJ TUTAJ

Informacje

Data: 05/12/2021 17:00

Miejsce: sala widowiskowa

Koszt: bezpłatnie

Bilety

Kup bilet w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław do 30% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!