Plakat Osiecka na jazzowo Natalia Lubrano Trio 18 września 2022 roku godzina 17:00 . Na koncert zapraszają: Wrocławskie Centrum Integracji, Rada Osiedla Nowy Dwór oraz Centrum Kultury Wrocław-Zachód. Wstęp za bezpłatnymi zaproszeniami dostępnymi w dziale programowym. Plakat przedstawia kobietę w jasnoniebieskiej sukni z wiankiem żywych kwiatów w kolorach różowym i ciemnoróżowym. Obiektyw aparatu jest skierowany na nią od góry , ona siedzi z założonymi rękami na ramionach, patrzy w obiektyw w górę. Spod wianka widać jej czarne włosy, ma również pomalowane usta na jasnoróżowy kolor i wyraziście zaznaczone rzęsy. Paznokcie na jej prawej dłoni są pomalowane na biały kolor. W tle widać, że kobieta siedzi gdzieś w przestrzeni leśnej co wskazuje zamazane tło przypominające gałęzie .

niedziela 18 września 2022 godz. 17:00/ wstęp za zaproszeniami dostępnymi w dziale programowym

NATALIA LUBRANO – śpiew
OLEK MIŚKIEWICZ – fortepian ,akordeon
WOJCIECH BERGANDER- kontrabas

Muzyczny projekt znanego
wrocławskiego muzyka Krzysztofa Żesławskiego współpracującego z zespołami TAX FREE I WOLNA GRUPA BUKOWINA, który do współpracy zaprosił charyzmatyczną wokalistkę NATALIĘ LUBRANO.

W grudniu 2016 roku ukazała się pierwsza płyta zespołu.

Natalia ma za sobą współpracę m.in z Andrzejem Smolikiem, zespołem MILOOPA.

W 2012r. ukazała się solowa płyta Natalii pt. R.E.S.P.E.C.T .

Jest również laureatką
PPA we Wrocławiu gdzie otrzymała nagrodę publiczności oraz specjalną nagrodę jury za walory wokalne w ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu za brawurowe wykonanie piosenki ”Wariatka tańczy.„

W czerwcu 2014 roku wystąpiła w koncercie „SuperDebiuty” na 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pod koniec września ukazał się album koncertowy zatytułowany „Live Sessions”, który zawierał zapis z koncertu Natalii Lubrano i Maćka Czemplika.

Jesienią 2015 roku Natalia Lubrano z zespołem „The Lions” brała udział w dziesiątej edycji programu „Must Be the Music. Tylko muzyka.” Ostatecznie doszła z nim do finału.

W listopadzie tego samego roku wystąpiła jako support przed koncertem grupy LemON w Warszawie. Pod koniec listopada 2016 roku ukazała się płyta zatytułowana „Osiecka Jazzowo”, którą piosenkarka nagrała wspólnie z Kwartetem Krzysztofa Żesławskiego ku czci Agnieszki Osieckiej.

W 2020r współpracę z zespołem nawiązał Piotr Dziubek – akordeonista, pianista, kompozytor i aranżer.

W roku 2022r współpracę z zespołem nawiązał Olek Miśkiewicz – pianista i akordeonista.

W lutym 2021 r zespół wystąpił w Łazienkach Królewskich w Warszawie a wydarzenie to było transmitowane przez TVP3 Warszawa.

 

Informacje

Data: 18/09/2022 17:00

Data zakończenia: 18/09/2022

Miejsce: sala widowiskowa

Koszt: bezpłatnie

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!