Plakat dziedziniec rodzinny 28 maja godzina 16:00 sokrates w piaskownicy - teatr małe mi. Przedstawia aktorów ubranych w brązowe stroje, stojących na scenei wraz z dużymi lalkami teatralnymi siedzącymi na małych drabinkach. W tle scenografia przedstawiająca parkę dzieci - chłopca i dziewczynę dużych rozmiarów, wyższych od aktorów.

„Sokrates w piaskownicy” to radosne, rozśpiewane widowisko zapraszające do zabawy i rozmowy na każdy temat. Lalkowi bohaterowie Sophia i Philo siedzą w piaskownicy rozmawiając o Miłości, Złości, Odwadze i Strachu, Zabawie i Nudzie, Dzieciach i Dorosłych. Spektakl dla dzieci od 4 lat.

 

Pytania skłaniają do rodzinnego filozofowania, zadawania kolejnych pytań, odpowiadania na nie, budzą ciekawości świata i siebie.

Przedstawienie powstało na bazie scenariusza Sławy Tarkowskiej, którego podstawą były wywiady przeprowadzone z dziećmi z różnych środowisk i miejscowości w całej Polsce w ramach Stypendium MKiDN 2019. Muzyka: Katarzyna Jackowska-Enemuo i Antek Sojka. Scenografia: Katarzyna Samosiej

Informacje

Data: 28/05/2023 16:00

Miejsce: Dziedziniec rodzinny CKWZ

Koszt: bezpłatny

Bilety

Kup bilet w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław do 30% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!