Plakat Koncert dla Ukrainy Bezpłatne zaproszenia dostępne w dziale programowym, 24 kwietnia 2022 w Centrum Kultury Wrocław zachód godzina 16:30, wystąpią Space Kids i o 17:00 VMVD - gatunki zagrożone wydarzenie z wykorzystaniem pętli indukcyjnej. Na plakacie widnieje fotografia małej dziewczynki ubranej w ukraiński ludowy strój w kolorze białym z czerwonymi kwiatkami , czerwonym kołnierzem, czerwonym pasem. Na głowie dziewczynki znajduje się opaska z trzema czerwonymi różami, poniżej tej fotografii znajduje się zdjęcie zespołu VMVD na scenie . Widzimy cztery osoby od lewej gitarzysta z gitarą akustyczną, kolejno wokalista na froncie, z tyłu na gitarze basowej basistka i po prawej mężczyzna grający na kongach. Frontmen i grający na kongach mężczyźni mają na sobie szare kaszkiety.

niedziela 24 kwietnia 2022, 16:30
/ wstęp wolny za zaproszeniami dostępnymi w Dziale programowym CKWZ
**** Koncert dla Ukrainy ****
PODCZAS WYDARZENIA ZBIERANE BĘDĄ ŚRODKI NA BIEŻĄCE POTRZEBY ZWIĄZANE Z WOJNĄ W UKRAINIE.
Serdecznie zapraszamy na niesamowite spotkanie z kulturą i sztuką zza wschodniej granicy. Wydarzenie rozpocznie dziecięca grupa taneczna, która przedstawi ludowe tańce ukraińskie. Następnie wystąpi przed Państwem zespół muzyczny Gatunki Zagrożone. Ich muzyka to połączenie rocka, popu, indie i ukraińskiego folku.
16:30 –
Występ grupy tanecznej Space Kids
Space Kids Studio to przestrzeń stworzona przez dzieci, o dzieciach i dla dzieci.
Jesteśmy dumni, że dajemy dzieciom możliwość rozwoju fizycznego, zaprzyjaźnienia się i bycia sobą. W naszej pracowni dzieci uczą się dyscypliny, sztuki tańca, rozciągania, po prostu zwracają uwagę na sygnały swojego ciała, rosną zdrowo i szczęśliwie.
17:00 –
Koncert VMVD Gatunki Zagrożone
Gatunki Zagrożone (Вимираючі види) to ukraiński zespół, grający w stylu pop rock. Muzyka, która tworzy przytulną, liryczną i pozytywną atmosferę i dotyka strun w pobliżu serca. Prawdopodobnie tak brzmi prawdziwa szczerość.
Skład:
Ivan Tandur| teksty + wokal, gitara rytmiczna, klawisze, harmonijki
Vladyslav Lyashenko| gitara elektryczna, gitara półakustyczna
Nika Burla| ukulele basowa
Illya Tandur| skrzypce, sopilka, kongi, perkusja

Informacje

Data: 24/04/2022 16:30

Data zakończenia: 24/04/2022

Miejsce: sala widowiskowa

Koszt: bezpłatnie

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!