TON VI międzynarodowy przegląd twórczości osób z niepełnosprawnością. Dwoje ludzi spektakl w wykonaniu uczestników warsztatu terapii zajęciowej "arka" w głogowie. 25 listopada godzina 11:00. Wstęp bezpłatny za zaproszeniami dostępnymi w dziale programowym centrum kultury wrocław-zachód. Organizator Centrum Kultury Wrocław-Zachód, Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 13, Stowarzyszenie „OSTOJA” na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami, ZS6 we Wrocławiu, Wrocławski Zakład Aktywności Zawodowej. Plakat przedstawia elementy graficzne takie jak logo przeglądu, to jest duże napisy TON, z czego litera T jest czarna, O jest żółta a N jest czarna. Poniżej logo i napisu opisującego wydarzenie znajdują się w małych kwadracikach ikonki oznaczające sztukę oraz niepełnosprawności na zmianę w różnych kolorach ulokowane tuż obok siebie. Kolory te to ciemno niebieski, różowy oraz zielony.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury-Państwowego Funduszu Celowego.

 

Spektakl w wykonaniu uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej  „ARKA” w Głogowie

WTZ prowadzi działania terapeutyczne w kilku pracowniach, które ukierunkowane są na szeroko rozumianą twórczość artystyczną, czyli arteterapię, w kilku innych na nabywanie umiejętności zawodowych. Terapia stanowi wielofunkcyjne oddziaływanie edukacyjne i psycho-terapeutyczne, wykorzystuje tkwiące w uczestnikach możliwości rozwojowe, poprawia komunikację interpersonalną, poczucie własnej wartości, stymuluje, rozwija i rozbudza zainteresowania

Informacje

Data: 25/11/2022 11:00

Miejsce: sala widowiskowa

Koszt: bezpłatnie

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!