Plakat TON V międzynarodowy przegląd twórczości osób z niepełnosprawnością . Spektakl Szopka Krakowska piątek 3 grudnia 2021 godzina 11:00. Darmowe zaproszenia do odbioru w dziale programowym CKWZ. Wydarzenie w pełnym reżimie sanitarnym, obowiązują maseczki. Ilość miejsc ograniczona. Organizator: Centrum Kultury Wrocław-Zachód. Partnerzy: Stowarzyszenie "Ostoja" na rzecz osób niepełnosprawnych, Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 13 dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących im. M. Grzegorzewskiej, Zespół Szkół nr 6, Wrocławski Zakład Aktywności Zawodowej. Plakat przedstawia aktorkę i aktora na scenie wśród kolorowej scenografii przedstawiającą zamek z trzema kolorowymi wieżami nad aktorami, a na tym samym poziomie, równo z aktorami po prawej i lewej znajdują się różowe kurtyny. Na wieżach po prawej i lewej znajdują się biało-czerwone flagi Polski, a na środku na wieżyczce widnieje Orzeł Biały. Po prawej od strony zdjęcia plakatu znajdują się trzy pasy poziome w kolorach: czerwonym, żółtym i zielonym od góry do dołu.

piątek 3 grudnia 2021 godz. 11:00/ wstęp za zaproszeniami dostępnymi w Dziale Programowym

Zapraszamy na spektakl Środowiskowego Domu Samopomocy „Magnolia” z Opola w ramach Twórczości Osób z Niepełnosprawnością TON 2021.
„Magnolia” daje wsparcie i pomoc w codziennym życiu osobom chorym psychicznie i niepełnosprawnym intelektualnie. W domowej atmosferze realizuje nowoczesne metody terapeutyczne. Zakres działania: terapia zajęciowa, treningi umiejętności społecznych, psychoedukacja uczestników i ich rodzin oraz psychoterapia.

Informacje

Data: 03/12/2021 11:00

Miejsce: sala widowiskowa

Koszt: bezpłatnie

Bilety

Kup bilet w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław do 30% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!