Plakat Tribute to Andrzej Zaucha koncert Wiktorii Bińczyk, 5. marca 2023 roku godzina 17:00, bilety 25 złotych. Plakat przedstawia rysunkowy obraz Andrzeja Zauchy rysowany białą kreską na czarnym tle. W jego lewej ręce trzyma mikrofon bez podłączenia kabla, choć nie jest to mikrofon bezprzewodowy. Ma długie wąsy i szpiczaste włosy.

TRIBUTE to ANDRZEJ ZAUCHA w CENTRUM KULTURY WROCŁAW-ZACHÓD

5 marca zapraszamy do Centrum Kultury Wrocław-Zachód na spotkanie z muzyką Andrzej Zauchy. Tym razem twórczość wybitnego polskiego wokalisty zostanie zinterpretowana i przedstawiona od damskiej strony. Koncert przygotuje i poprowadzi młoda, wrocławska wokalistka Wiktoria Bińczyk z zespołem.
TRIBUTE to ANDRZEJ ZAUCHA to projekt zrodzony z połączenia pasji pięciu niezależnych osobowości muzycznych. Zamiłowanie do piosenki polskiej, poezji śpiewanej, a przede wszystkim do utworów Mistrza Zauchy, okazało się ich wspólnym mianownikiem i dało efekt w postaci obszernego wachlarza aranżacji z elementami jazzu, bluesa i soulu-gatunków tak pokrewnych sercu i duszy Andrzeja Zauchy.
Wiktoria Bińczyk oraz profesjonalny zespół instrumentalny w składzie: Michał Kotowicz, Marcin Włodarczyk. Ten projekt to ich podziękowanie, upamiętnienie, hołd ku czci wybitnego artysty, wirtuoza, nieśmiertelnej duszy polskiej sceny muzycznej. W repertuarze usłyszeć można ich własne interpretacje mniej i bardziej znanych utworów Andrzeja Zauchy, solowych, a także tych które współtworzył z zespołem Dżamble.
C’est la vie, Bądź moim natchnieniem, Jak na lotni, Leniwy diabeł, Wymyśliłem Ciebie…to tylko niektóre z utworów, które usłyszycie Państwo w wykonaniu muzyków.
Ten projekt w końcu był, jest i będzie…ich serca biciem…

 

Zespół: Wiktoria Bińczyk, Michał Kotowicz, Marcin Włodarczyk

 

Informacje

Data: 05/03/2023 17:00

Miejsce: sala widowiskowa

Koszt: 25 zł

Bilety

Kup bilet online

Kup bilet w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław do 30% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!