Plakat koncertu zespołu VMVD Blimlipaioui Blidli koncert charytatywny wstęp wolny/obowiązują zaproszenia 29 stycznia godzina 17:00. Na plakacie znajdują się cztery postaci zespołu. Lewy górny róg to perkusista w brązowej czapce siedzący przy perkusji, prawygórny róg to gitarzysta w słuchawkach z gitarą, w koszuli w czarno żółtej kracie, prawy dolny róg to wokalista w słuchawkach w niebiesko czerwonej poświacie i niebieskiej bluzie, w lewym dolnym rogu jest basistka w średniodługich brązowych włosach z gitarą basową. Tło plakatu jest czarne, a dookoła zdjęć są białe kropki. Na samym środku pomiędzy muzykami jest logo zespołu. Na grafice znajduje się logo zespołu po lewej stronie składające się z białego niedźwiadka skierowanego w lewą stronę, płaczącego, a u dołu logo są czerwone plamy przypominające krew. Po lewej u góry jest księżyc i gwiazdy.

VMVD/koncert charytatywny
godz. 17:00
wstęp wolny za zaproszeniami dostępnymi w Dziale Programowym. Można również zgłosić chęć uczestnictwa na stronie zespołu: https://vmvd-band.com/
VMVD – ukraiński niezależny zespół. Rock, funk, blues, folk to galaktyki, w których często bywają, ale w żadnej nie zatrzymują się długo, a ich styl kształtuje się na skrzyżowaniu tych dróg, tak jak historie z ich piosenek – powstają na styku różnych miast, krajów, różnych grup społecznych i trendów.
Podczas koncertu prowadzona będzie zbiórka na pomoc Pierwszej Specjalnej Brygadzie Pancernej z Czernichova.
Вимираючі Види/Благодійний концерт
29/01, о 17:00
вхід вільний, за запрошеннями. Запрошення можна отримати у Програмному Відділі. Можна також попередньо зарезервувати квитки на сторінці гурту: https://vmvd-band.com/
Вимираючі Види — український незалежний гурт. Рок, фанк, блюз, фолк – галактики, в яких він часто буває, але не затримується на довго в одній, а їхній стиль – формується на роздоріжжі між ними, так само як історії з пісень – на роздоріжжі різних міст, країн, різних суспільних груп та тусовок.
Під час концерту відбудеться збір коштів на допомогу Першій окремій танковій бригаді з Чернігова.

Informacje

Data: 29/01/2023 17:00

Miejsce: sala widowiskowa

Koszt: bezpłatnie

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!