Plakat. Zapomniane melodie czyli przedwojennych wspomnień czar. Stolzer Ensemble - Centrum Kultury Wrocław-Zachód ul. Chociebuska 4-6, 3 kwietnia 2022, niedziela, godz. 17:00. Wstęp wolny - www.kameralisci.pl, prowadzenie Jerzy Skoczylas. Plakat przedstawia czterech panów w formie rysunkowej, obranych w garnitury w stylu lat 30. dwudziestego wieku, drugi z prawej posiada laskę do ziemi, drugi z lewej ma na głowie kapelusz, dwóch panów z brzegu nie posiada cech charakterystycznych, aczkolwiek pierwszy z prawej opiera się o mały pomniczek sięgający do pasa w kolorze szarym, w kształcie litery V na niskim postumencie posiadającym trzy małe stopnie. Plakat ma tło niebieskie, a napis główny powyżej postaci na górze plakatu ma kolor ciemnozielony. W lewym górnym rogu znajduje się logo Wrocławskich Kameralistów przedstawiający kamieniczkę w kolorze białym, a po lewej i prawej są inne kamieniczki. Po lewej ma kolor żółty, po prawej szary.

Zapraszamy Państwa ponownie na koncert z piosenkami przedwojennymi.
Jeśli nazwiska Bodo, Dymsza, Żabczyński, Hemar są Ci znane to dobrze trafiłeś!
Lecz jeśli nie to po wysłuchaniu koncertu „Zapomniane melodie, czyli przedwojennych wspomnień czar” w wykonaniu zespołu Stoltzer Ensemble, zapamiętasz je już na zawsze.
Największe przeboje przedwojennego polskiego kabaretu, filmu i wodewilu tylko u nas. Jak mawiali we Lwowie: „ta cóś pinknego i nidrogo”. Godzina dobrej muzyki wypełniona uśmiechem, miłością, nutką nostalgii. W podróż po tej krainie pełnej wspomnień zabiorą Państwa gentelmeni o zabójczych spojrzeniach i pięknie brzmiących głosach. A melodie usłyszane na koncercie będziecie jeszcze długo nucić w myślach.
Bo jak mówi piosenka… już nie zapomnisz mnie, piosenka Ci nie da zapomnieć…
Wykonawca:
Stoltzer Ensemble,
w składzie Rafał Chalabala, Maciej Gocman, Piotr Karpeta, Radosław Pachołek
fortepian – Krzysztof Pachołek
Prowadzenie:
Jerzy Skoczylas
WSTĘP WOLNY
obowiązują zaproszenia dostępne w dziale programowym Centrum Kultury Wrocław-Zachód

Informacje

Data: 03/04/2022 17:00

Data zakończenia: 03/04/2022

Miejsce: sala widowiskowa

Koszt: bezpłatnie

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!