Międzynarodowe warsztaty muzyczno-wokalne – 15-20 listopada 2021

Festival of Love – Międzynarodowe warsztaty muzyczno-wokalne

Centrum Kultury Wrocław-Zachód jest liderem projektu “Festival of Love” w ramach którego w naszym Centrum w dniach 15-20.11.2021 odbędą się międzynarodowe warsztaty muzyczno-wokalne.

Podczas warsztatów goście z Hiszpanii i Rumunii oraz uczestnicy z Polski będą pod okiem lokalnych artystów rozwijać umiejętności wokalne i przygotowywać oprawę muzyczną, która będzie stanowić kanwę dla opowieści o miłości do natury w przygotowywanym w ramach projektu międzynarodowym i interdyscyplinarnym widowisku.

Warsztaty są dostępne również dla osób z niepełnosprawnościami.

Plakat festival of love warsztaty muzyczno-wokalne. Gdzie ? W Centrum Kultury Wrocław-Zachód. Kiedy? od 26 grudnia 2021 do 31 listopada 2021. Co w programie? ćwiczenia dykcji, ruch sceniczny, emisja głosu, wokal oraz warsztaty scenograficzne, warsztaty bajkoterapii, warsztaty Migamrap. Motywem przewodnim warsztatów będzie miłość do natury oraz legenda Nocy Świętojańskiej. Spotkania poprowadzą lokalni artyści. Warsztaty są dostępne również dla osób z niepełnosprawnościami. Organizator: Centrum Kultury Wrocław-Zachód, partnerzy: Idea, Replika. Projekt współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej

Festival of Love Międzynarodowe warsztaty muzyczno-wokalne Centrum Kultury Wrocław-Zachód jest liderem projektu "Festival of Love" w ramach którego w naszym Centrum w dniach 15-20.11.2021 odbędą się międzynarodowe warsztaty muzyczno-wokalne. Podczas warsztatów goście z Hiszpanii i Rumunii oraz uczestnicy z Polski będą pod okiem lokalnych artystów rozwijać umiejętności wokalne i przygotowywać oprawę muzyczną, która będzie stanowić kanwę dla opowieści o miłości do natury w przygotowywanym w ramach projektu międzynarodowym i interdyscyplinarnym widowisku. Warsztaty są dostępne również dla osób z niepełnosprawnościami. Organizator: Centrum Kultury Wrocław-Zachód. Partnerzy: Idea, Replika. Projekt współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej.

Warsztaty muzyczno-wokalne. Gdzie ? W Centrum Kultury Wrocław-Zachód. Kiedy? od 26 czerwca 2021 do 31 listopada 2021. Co w programie? Ćwiczenia dykcji, ruch sceniczny, emisja głosu, wokal oraz warsztaty scenograficzne, warsztaty bajkoterapii, warsztaty Migam Rap. Motywem przewodnim warsztatów była miłość do natury oraz legenda Nocy Świętojańskiej. Spotkania poprowadzili lokalni artyści. Warsztaty były dostępne również dla osób z niepełnosprawnościami.

 

W ramach warsztatów Migamrap w naszym Centrum młodzież przygotowała utwór w Rumuńskim Języku Migowym oraz Polskim Języku Migowym o swoich zainteresowaniach i tym “co lubią i co kochają”. Przedstawiamy Wam rezultat !

Relacja wideo z warsztatów

Wideorelacja z warsztatów z perspektywy grupy rumuńskiej

Organizator: Centrum Kultury Wrocław-Zachód. Partnerzy: Idea, Replika. Projekt współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej.