w Strefie Zajęć www.strefazajec.pl

Instrukcja zapisu na zajęcia. Wchodzimy na stronę www.strefazajec.pl. Klikamy w przycisk "Zaloguj się". Wypełniamy formularz rejestracji (w przypadku posiadania konta na portalu przechodzimy do punktu 8).
Po kliknięciu w przycisk "zarejestruj się" zostaniemy przeniesieni do utworzonego konta, gdzie jesteśmy proszeni o potwierdzenie adresu mailowego. Klikamy w przycisk "edytuj twój profil" w celu uzupełnienia reszty informacji.
Uzupełniamy puste pola a następnie naciskamy przycisk zapisz. Po kliknięciu w zielony przycisk "nowy profil dziecka" możemy dodać do naszego profilu sub-konto dziecka.
Logujemy się do serwisu używając swojego adresu e-mail. Jeżeli nie pamiętamy hasła wpisujemy login a hasło uzupełniamy losowymi znakami np. "ASD123" po czym klikamy przycisk "zaloguj". Gdy logowanie nie powiedzie się klikamy w tekst "kliknij tu jeżeli zapomniałeś hasła" i postępujemy zgodnie z wytycznymi resetowania hasła.
Po udanym procesie logowania możemy wyszukać interesujące nas warsztaty, zajęcia, instytucje przy użyciu nawigacji zlokalizowanej na górze strony jak i wyszukiwarki znajdującej się poniżej. Po wybraniu interesujących zajęć, warsztatów przechodzimy do nich po czym naciskamy przycisk "zapisz".
Wybieramy osobę, która ma zostać zapisana na zajęcia i klikamy "zapisz". Wybieramy rodzaj płatności, grupę, zaznaczamy wymagane zgody po czym naciskamy przycisk "zapisz".
Po zapisaniu na zajęcia musimy poczekać aż ośrodek wyrazi zgodę na nasze uczestnictwo w zajęciach (w tej chwili znajdujemy się na liście rezerwowej). Jeżeli ośrodek zaakceptuje nasze zgłoszenie to dostaniemy mailowe powiadomienie o zapisaniu się oraz nasz status zmieni się na "zapisany"

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!