Centrum Kultury Wrocław-Zachód Warsztaty zimowe 31 stycznia do 11 lutego 2022 roku. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na Warsztaty zimowe w CKWZ. Codziennie spędzimy miło czas na wspólnych grach, zabawach i zajęciach plastycznych. Nie zabraknie nam ruchu i dobrej zabawy! Uwaga! Ze względu na obostrzenia zajęcia będą odbywały się w małej grupie z zachowaniem reżimu sanitarnego - ilość miejsc ograniczona. Szczegóły: od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 13:00 koszt udziału w warsztatach 15 złotych na dzień rezerwacji miejsc dokonuje się poprzez wniesienie opłaty w kasie Centrum lub poprzez stronę www.strefazajec.pl

„FASCYNUJĄCY ŚWIAT ZWIERZĄT” – WARSZTATY ZIMOWE DLA DZIECI OD 6 DO 12 LAT
od poniedziałku do piątku od 31 stycznia do 11 lutego 2022
godz. 10:00 – 13:00

!!! Ze względu na komplet osób niezaszczepionych zapisujemy już tylko dzieci zaszczepione co najmniej jedną dawką szczepionki !!!

Warsztaty edukacyjno – artystyczne dla dzieci „Fascynujący świat zwierząt”, będą miały przede wszystkim na celu poznanie przez uczestników wiele ciekawych gatunków zwierząt, ich życie, pochodzenie oraz wpływ na środowisko. Ta niezwykła przygoda zaczynać się będzie od omówienia głównego tematu zajęć danego dnia, poprzez krótką prezentację z pytaniami do dzieci. Jej celem jest przede wszystkim zainspirowanie uczestników do dalszej wspólnej zabawy, m.in. do wzięcia udziału w warsztatach plastycznych, muzycznych czy też ruchowych.
Ponadto celem spotkań uczestników będzie ich wzajemna integracja, pobudzenie kreatywności, twórczego myślenia oraz stworzenia dogodnych warunków do nabycia nowych umiejętności artystycznych.

Informacje

Data: 31/01/2022 10:00 - 13:00

Data zakończenia: 11/02/2022

Miejsce: Centrum Kultury Wrocław-Zachód

Koszt: 15 zł

Bilety

Kup bilet online

Kup bilet w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław do 30% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!