Elwira Szwedo-Mazurkiewicz

Dyrektorka

e.mazurkiewicz@cknp.pl

Agnieszka Nalichowska

Asystentka dyrektora
biuro@cknp.pl

Beata Gryc-Skotniczna

Specjalista ds. kadr
b.skotniczna@cknp.pl

Dział produkcji wydarzeń

Dąbrówka Petrow

Zastępczyni dyrektorki ds. produkcji wydarzeń

d.petrow@cknp.pl

Renata Merk-Tokarska

Specjalista ds. organizacji imprez
r.tokarska@cknp.pl

Adam Buczma

Specjalista ds. organizacji imprez, Koordynator ds. dostępności
a.buczma@cknp.pl

Beata Gryc-Skotniczna

Specjalista ds. projektów,
b.skotniczna@cknp.pl

Ewa Ziembicka

Grafik
e.ziembicka@cknp.pl

Anna Lewińska

Koordynatorka animacji kulturalnej,
a.lewinska@cknp.pl

Marcin Brandys

Koordynator edukacji kulturalnej,
m.brandys@cknp.pl

Renata Więclewska

Specjalista ds. edukacji kulturalnej
biuro@cknp.pl

Ewa Pawęzka

Specjalista ds. promocji i PR

e.pawezka@cknp.pl

Dział Księgowy

Magdalena Chruścicka

Główny księgowy
ksiegi@cknp.pl

Małgorzata Sułkowska

Księgowa

ksiegi@cknp.pl

Bożena Czubak

Księgowa-płacowa

księgi@cknp.pl

Izabela Kosik

Kasjer/bileter

kasa@cknp.pl

Dział Administracji

Małgorzata Hexel

Kierownik działu administracji

m.hexel@cknp.pl

Victoriia Kucher

Pracownik administracyjno-biurowy

admin@cknp.pl

Mieczysław Wiszniewski

Technik administracyjny

admin@cknp.pl

Agnieszka Baradziej

Sprzątaczka

Anna Łukasik

Sprzątaczka

Marzena Krzywy

Sprzątaczka

Leszek Janiszewski

Pracownik administracyjno-techniczny

Rafał Mazurek

Pracownik administracyjno-techniczny

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!