Jolanta Chojnacka

Dyrektor

biuro@ckwz.pl

Agnieszka Nalichowska

Sekretarka
biuro@ckwz.pl

Dział Programowy

Dąbrówka Petrow

Kierownik działu programowego

d.petrow@ckwz.pl

Aleksandra Ciemierkiewicz – Meissner

Specjalista ds. organizacji i realizacji imprez
a.ciemierkiewicz@ckwz.pl

Wiktoria Tkaczuk

Specjalista ds. animacji społeczno-kulturalnej
w.tkaczuk@ckwz.pl

Beata Gryc-Skotniczna

Specjalista ds. organizacji i realizacji imprez
b.skotniczna@ckwz.pl

Justyna Filar

Specjalista ds. edukacji kulturalnej
j.filar@ckwz.pl

Renata Merk-Tokarska

Specjalista ds. organizacji i realizacji imprez
r.tokarska@ckwz.pl

Marcin Brandys

Specjalista ds. animacji społeczno-kulturalnej
m.brandys@ckwz.pl

Dział Księgowości

Magdalena Chruścicka

Główna księgowa

ksiegi@ckwz.pl

Małgorzata Sułkowska

Księgowa

ksiegi@ckwz.pl

Bożena Czubak

Księgowa

księgi@ckwz.pl

Izabela Kosik

Kasjerka

kasa@ckwz.pl

Dział Organizacyjno-Techniczny

Agnieszka Stąsiek

Zastępca Dyrektora ds. Organizacyjno-Technicznych i Kadr

admin@ckwz.pl

Mieczysław Wiszniewski

Pracownik ds. organizacyjno-technicznych

admin@ckwz.pl

Małgorzata Hexel

Pracownik administracyjno-biurowy

admin@ckwz.pl

Jolanta Gołembicka

Sprzątaczka

Agnieszka Baradziej

sprzątaczka

Anna Łukasik

sprzątaczka

Jerzy Szafran

portier/dozorca

Leszek Janiszewski

portier/dozorca

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!