**Wakacyjne warsztaty dla dzieci w wieku 6-11 lat „Ile emocji jest w lokomocji?”**
Zapisy od 3 lipca godz. 8:30 KLIKNIJ TUTAJ
Data: 21 sierpnia do 25 sierpnia 2023

Cena: 200 zł/tydzień CENTRUM NIE ZAPEWNIA WYŻYWIENIA ORAZ NAPOI

Godziny zajęć: 9.00 – 14.00 ( możliwość przyprowadzenia dziecka przed zajęciami od 8.30)

Zapraszamy dzieci w wieku 6-11 lat na letnie warsztaty podczas wakacji 2023. Główną inspiracją do działania będzie temat lokomocji, która otacza nas wszędzie i na każdym kroku. W programie zajęcia plastyczne, ruchowe, teatralne, techniczne i wiele innych. Przewidziane są również spotkania z zaproszonymi gośćmi oraz wycieczki do wielu fascynujących miejsc, w których dzieci dowiedzą nieco więcej o standardowych jak i nietypowych metodach przemieszczania się.

Program zajęć:

21 sierpnia

Wycieczka do Kolejkowa wraz z kreatywnymi warsztatami, które przeniosą Twoje dziecko w świat modelarstwa. Dobrany do wieku program, doświadczeni prowadzący oraz profesjonalny sprzęt młodego artysty będą dla dzieci początkiem fascynującej przygody. Modelarstwo uczy cierpliwości, precyzji i rozwija kreatywne myślenie, a podane w tak ciekawej formie sprawi Twojemu dziecku czystą przyjemność.

22 sierpnia

Warsztaty scenograficzno-teatralne w sali tarasowej i na dziedzińcu rodzinnym CKWZ – prowadzi Teatr Gracholka

23 sierpnia

Warsztaty scenograficzno-teatralne w sali tarasowej i na dziedzińcu rodzinnym CKWZ – prowadzi Teatr Gracholka

24 sierpnia

Warsztaty „projektowanie 2D w praktyce” w czasie których dzieci poznają narzędzia umożliwiające przekształcanie otaczającego ich świata. Z pomocą programów graficznych Affinity lub InkScape podejmą się tworzenia m.in. kolaży, retuszów, piktogramów

25 sierpnia

Odra Centrum – warsztaty „Mała szkutnia”

Dowiedz się z czego składa się łódź, dlaczego pływa i nie tonie, a następnie sprawdź swoją wiedzę budując własny model i zabierz go do domu.

Baw się dobrze i zdobywaj praktyczne umiejętności! W Małej Szkutni powstało już tysiące łódek i każda była wyjątkowa, bo każdy z nas jest wyjątkowy!

Łodzie budujemy z ekologicznych materiałów, takich jak kora, patyki, korki, sznurek i recyklingowe tkaniny (#zerowaste). Podczas tego procesu w praktyczny sposób poznajemy prawa fizyki, dowiadując się czym jest balans, wyporność, prawo Archimedesa, a także czym się różni drzewo od drewna.

Nauczymy się obsługi narzędzi (to bardzo przydatna umiejętność!), będziemy się świetnie bawić i dowiemy się wielu ciekawostek związanych z żeglugą.

 

Informacje

Data: 21/08/2023 9:00-14:00

Data zakończenia: 25/08/2023

Miejsce: Centrum Kultury Wrocław-Zachód

Koszt: 200 zł/tydzień

Bilety

Kup bilet online

Kup bilet w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław do 30% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!