Plakat, Luiza Kalita Band 27 marca 2022 godzina : 17:00 Bezpłatne zaproszenia do odbioru w Dziale Programowym. Wydarzenie w reżimie sanitarnym, obowiązują maseczki. Koncert z wykorzystaniem pętli indukcyjnej. Plakat przedstawia kobietę w cieniu na ciemnofioletowym tle patrzącą ku górze z lekko przechyloną szyją w prawo, z dużymi kolczykami w kształtach przypominających kwiaty indyjskie z ostrymi listkami. Ma odsłonięte ramiona i czerwone usta pomalowane szminką

niedziela 27.03.2022r. godz. 17:00/ wstęp wolny za zaproszeniami dostępnymi w Dziale Programowym

 

Centrum Kultury Wrocław-Zachód zaprasza na koncert Luizy Kality, która po raz pierwszy, na żywo zaprezentuje autorską twórczość i własne aranżacje coverów wraz ze swoim zespołem w składzie:
1. Piotr Haie – gitara elektryczna
2. Tymoteusz Samorzewski – bas, instrumenty klawiszowe
3. Jakub Szczechowicz – perkusja elektroniczna
Luiza Kalita to wokalistka, o cieplej barwie głosu, dla której autentyczność, emocje i energia, to najważniejsze składowe podczas koncertów. Swój głos rozwijała pod uchem piosenkarki Hani Stach (śpiew rozrywkowy), oraz Jagody Stach (chór). Obecnie rozwija się pod okiem Marty Kołodziejczyk w szkole muzycznej TONY. Uczestniczka warsztatów wokalnych z Elą Zapendowską i Igorem Herbutem. Aktywna na mniejszych i większych scenach muzycznych od 2017 roku. W jej duszy od zawsze gra pop, rock i szeroko pojęta muzyka elektroniczna.

Informacje

Data: 27/03/2022 17:00

Data zakończenia: 27/03/2022

Miejsce: sala widowiskowa

Koszt: bezpłatnie

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!