Fotografia przedstawia maskę teatralną zrobioną z papieru w kolorze niebieskim z dużą grzywą dookoła jej koloru czerwonego. Twarz jest półokrągła na dole i z dwoma kątami prostymi u góry, dookoła zaraz przy twarzy są niebieskie i żółte liście, a ostatni krąg maski to czerwone szerokie paski sklejone ze sobą tworząc tunele. Maska leży na parapecie okna, pod nią jest fragment grzejnika. Po prawej od maski znajduje się inna maska pomarańczowa z narysowanymi ostrymi zębami i też z paskami dookoła, a po lewej jest kawałek tektury i gałąż oklejona taśmą klejącą

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zapraszamy dzieci w wieku 7-11 lat na warsztaty scenograficzne, podczas których dzieci zaprojektują i stworzą swoją niepowtarzalną maskę teatralną.
WSTĘP BEZPŁATNY ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY
telefonicznie pod nr tel. 71 354 46 60
poprzez formularz online – KLIKNIJ TUTAJ
Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Wszystkich chętnych poinformujemy SMS’owo.
Warsztaty prowadzi Graża Wielgus.
Od wielu lat działa jako animatorka, aktorka, scenografka, performerka, organizatorka festiwali podwórkowych. Współpracuje z Wędrownym Teatrem Małe Mi, Teatrem Klinika Lalek, Teatrem Niebieski Kwiat, Stowarzyszeniem SZTUKISZUM, Fundacją Fleap People, Fundacja Onwater.pl oraz Kilo Kultury Fundacją. Założycielka Teatru Gracholka.

Informacje

Data: 25/03/2023 10:30

Miejsce: sala plastyczna

Koszt:

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!