Mamma Mia to recital poświęcony zespołowi ABBA w 50–lecie twórczości zespołu, podczas którego usłyszymy jego największe przeboje.

Ogromna dawka pozytywnych wibracji, niekończące się wspólne śpiewy i tradycyjne aranżacje piosenek to gwarancja udanego koncertu!

 

Wykonawcy Sceny pod Regałem to uznani artyści, którzy w swym dorobku mają wiele nagród na ogólnopolskich festiwalach muzycznych, są aktorkami i aktorami renomowanych polskich teatrów, grają i śpiewają dla publiczności nie tylko w Polsce ale i na Świecie. Założycielem i dyrektorem artystycznym Sceny pod Regałem jest Michał Hadasik – pianista, kompozytor, animator i menager kultury.

 

Zaśpiewają dla Państwa:

Adrianna Górka

Jest laureatką wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, m.in. Festiwalu Piosenki Pop + Jazz w Finsterwalde w Niemczech, nagrody Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Twórczości Estradowej Gwiezdny Krym w Jałcie/Livadii, I miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Estradowej pn. „Artystyczne Konstelacje” w Komsomolsku. Brała udział w II etapie Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki w ramach 41. PPA we Wrocławiu. Uczestniczyła także w programie Voice of Poland, należała do drużyny Marka Piekarczyka.

 

Krzysztof Pachołek

Wokalista od dziecka oraz świetny pianista i aranżer. Na co dzień spełnia się jako pedagog oraz dydaktyk. Laureat wielu nagród oraz członek zespołu Spirituals Band.

W Scenie pod Regałem zainicjował powstanie projektu “Ocalić od Zapomnienia” poświęconego Markowi Grechucie.

 

Towarzyszyć im będą utalentowani i cenieni wrocławscy muzycy:

Michał Hadasik – instrumenty klawiszowe

Piotr Treliński – gitara

Żenia Betliński – bas

Mateusz Maniak – perkusja

Informacje

Data: 08/06/2024 18:00

Miejsce: Sala widowiskowa im. Wacława Szpakowskiego

Koszt: 40 zł przedsprzedaż, 50 zł w dniu koncertu (obowiązują również Zniżki Nasz Wrocław)

Bilety

Kup bilet online

Kup bilet w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław do 30% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!