Plakat, TON V Międzynarodowy Przegląd Twórczości Osób z Niepełnosprawnością Koncert Tomasz Kowalski z zespołem. Niedziela 28 listopada 2021 godzina 17:00. Darmowe zaproszenia do odbioru w Dziale Programowym CKWZ. Wydarzenie w pełnym reżimie sanitarnym, obowiązują maseczki. Ilość miejsc ograniczona. Plakat przedstawia wokalistę siedzącego na wózku inwalidzkim. Jest ubrany w rockowy ubiór: skórzana kamizelka, jeansy, czarne buty ze szpicem, ciemne okulary, i czarna czapka z daszkiem. Na dłoniach ma czarne rękawiczki bez palców, czarne paski na nadgarstkach, naszyjnik z krzyżem, oraz z białymi elementami nadającymi buntowniczy charakter, a na rękach ma tatuaże. Wokalista siedzi lekko na skos w stosunku do fotografa, siedzi lekko bokiem i patrzy w swoją lewą stronę. W prawej ręce trzyma mikrofon. Znajduje się na scenie , a w tle na niej stoi gitara na stojaku. Po prawej stronie w tle widać statyw mikrofonowy.

niedziela 28 listopada godz. 17:00/ wstęp wolny za zaproszeniami dostępnymi w Dziale Programowym
Jest nam miło zaprosić na koncert Tomasza „Kowala” Kowalskiego w ramach przeglądu Twórczość Osób z Niepełnosprawnością TON 2021.
Tomek zdobył popularność jako zwycięzca czwartej edycji „Must Be The Music” i wokalista zespołu FBB. Grał również w spektaklu teatralnym „Skazani na Bluesa” w reżyserii Arkadiusza Jakubika, wcielając się w rolę Ryszarda Riedla.
Niestety, rozwój jego muzycznej kariery został zahamowany po wypadku motocyklowym w 2014 roku, w wyniku którego doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego i paraliżu, po którym musi poruszać się na wózku inwalidzkim. Jego głos nie stracił jednak swojego charakteru i mocy, a „Kowal” jest wciąż żywiołem na scenie.

Informacje

Data: 28/11/2021 17:00

Miejsce: sala widowiskowa

Koszt: bezpłatnie

Bilety

Kup bilet w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław do 30% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!