Plakat W głąb kobiecości wernisaż wystawy prac Martyny Smalarz. 6 marca 2022 godzina 17:00. Wstęp na wernisaż jest bezpłatny wydarzenie w reżimie sanitarnym obowiązują maseczki oraz okazanie unijnego certyfikatu COVID. Plakat jest zdjęciem obrazu wiszącego na ścianie. Obraz przedstawia waginę na prostokątnym pionowym płótnie. Wagina została przedstawiona w kolorach różowych od jasnego do ciemniejszego różu, natomiast ujście pochwy oraz łechtaczka zaznaczone jest ciemniejszymi kolorami wpadającymi w brąz.

niedziela 6 marca 2022r. godz. 17:00/ wstęp wolny

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet zapraszamy Was na wernisaż wystawy Martyny Smalarz „W głąb kobiecości”. Wystawa będzie eksponowana do 6 kwietnia 2022r.

Martyna Smalarz – Zawodowo związana z branża IT oraz edukacją. Na drodze rozwoju, malarstwo stało się dla niej ekspresją dla wewnętrznej drogi do kobiecości, a czasem nawet samą drogą.Jej obrazy to kontemplacje seksualności, wolności, cielesnego piękna. To próby opowiedzenia obrazem czym jest kobiecość.
„W głąb kobiecości” czyli tam, gdzie opada kulturowo nałożona woalka wstydu, a współczesny feminizm, często tak mylnie rozumiany, ukazuje się w symbiozie z najintymniejszymi obszarami z życia kobiety. Wszystko po to, by rozebrać ją z tego co jej nie służy i uwydatnić jej najprawdziwszą naturę.
Wydarzenie w reżimie sanitarnym, obowiązują maseczki.

Informacje

Data: 06/03/2022 17:00

Data zakończenia: 06/04/2022

Miejsce: hol główny

Koszt: bezpłatnie

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!