TON VI międzynarodowy przegląd twórczości osób z niepełnosprawnością. Z różnej perspektywy, wernisaż wystawy autorstwa podopiecznych stowarzyszenia na rzecz osób z niepełnosprawnościami "Ostoja". 27 listopada 2022 godzina 16:00. Organizator Centrum Kultury Wrocław-Zachód, Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 13, Stowarzyszenie „OSTOJA” na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami, ZS6 we Wrocławiu, Wrocławski Zakład Aktywności Zawodowej. Plakat przedstawia elementy graficzne takie jak logo przeglądu, to jest duże napisy TON, z czego litera T jest czarna, O jest żółta a N jest czarna. Poniżej logo i napisu opisującego wydarzenie znajdują się w małych kwadracikach ikonki oznaczające sztukę oraz niepełnosprawności na zmianę w różnych kolorach ulokowane tuż obok siebie. Kolory te to ciemno niebieski, różowy oraz zielony.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury-Państwowego Funduszu Celowego.

 

Wernisaż wystawy pt. „ Z różnej perspektywy”, w wykonaniu Stowarzyszenia OSTOJA + poczęstunek przygotowany przez Wrocławski Zakład Aktywności Zawodowej (partner projektu)

 

Wystawa jest o  rzeczywistości widzianej przez Artystów i Artystki  Codzienności, tworzących  w zaciszu pracowni Arteterapii w Warsztacie Terapii Zajęciowej  Ostoja oraz   Centrum Terapeutyczno Rehabilitacyjnego Ostoja we Wrocławiu

Informacje

Data: 27/11/2022 16:00

Miejsce: sala widowiskowa

Koszt: bezpłatnie

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!