Plakat Z miłości do gier 2, 3 czerwca 2023, godzina 16:00, wstęp bezpłatny I piętro - sala tarasowa. Zagraj z nami, wytłumaczymy zasady i miło spędzimy czas. W mini turniejach możesz wygrać nagrody. Plakat przedstawia białe kostki domino ustawione w rzędzie, przed nimi są pionki do gry w kolorach od lewej żółtym, zielonym i niebieskim. Wszystko jest przedstawione graficznie jako duże piksele

3 czerwca 2023 r. w godzinach 16:00-20:00, wstęp bezpłatny, I piętro – sala tarasowa
„Z miłości do gier 2” to kontynuacja pierwszego przedpandemicznego wydarzenia, które okazało się wielkim sukcesem i przyciągnęło wielu zainteresowanych graczy.
Wydarzenie to jest ciekawą alternatywą do spędzenia czasu w nieco inny sposób. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość zagrać w najnowsze tytuły gier planszowych z wypożyczalni dostępnej na miejscu. Dodatkowo czeka mnóstwo niespodzianek jak turnieje dla dorosłych i dzieci, w których będzie można wygrać nagrody. Każdy jest mile widziany i znajdzie coś dla siebie: młodsi, starsi, pro gamerzy, nowicjusze, rodziny, grupy przyjaciół, pary i nieznajomi. Na miejscu organizatorzy wydarzenia chętnie wesprą każdego, zagrają z Wami oraz pomogą znaleźć kogoś do drużyny, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Informacje

Data: 03/06/2023 16:00-20:00

Miejsce: sala tarasowa

Koszt: bezpłatny

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!