**NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE przed zapisem, prosimy o telefoniczne ustalenie wraz z prowadzącymi dzień i godzinę zajęć pod nr tel. 697 – 244 – 210**

 

Podczas zajęć wokalnych uczestnicy poznają różne techniki wokalne (przy zachowaniu sprawności aparatu głosowego), ćwiczą kształcenie słuchu oraz pamięć muzyczną, która przekłada się również na szybszą naukę w szkole.

Głównym celem zajęć jest rozbudzenie radości płynącej z używania własnego głosu, oraz zamienienie napięć i paraliżującego stresu w pozytywne i pożądane uczucie podekscytowania przed występem. Dzieci nabierają odwagi, pewności siebie, tak bardzo potrzebnych w życiu. Uczestnicy zajęć nabierają również umiejętność wnikliwego słuchania innych a także wyrażania emocji poprzez śpiew.

Zajęcia wokalne obejmują ćwiczenia zespołowe oraz indywidualne.

Na lekcji śpiewu nauczymy się: prawidłowego oddychania, emisji głosu i poprawnej postawy, dykcji i artykulacji, śpiewu na głosy, pracy z mikrofonem i obycia się ze sceną, interpretacjami piosenek, które zostaną zaprezentowane podczas organizowanych koncertów, występów.

 

  • Czas trwania: 60 min.

 

Prowadzenie: Marzena Matyla – Akademia Młodego Artysty,

Twórczyni Akademii: Monika Wiśniowska-Basel – absolwentka Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Zbigniewa Czwojdy. Zawodowo wokalistka, autorka tekstów, muzyki oraz reżyserka musicali. Finalistka programu The Voice of Poland. W Akademii Młodego Artysty prowadzi zajęcia wokalne i aktorskie w masterklasach oraz reżyseruje musicale. Jako pedagog z dużym doświadczeniem od lat poszerza swój zespół o najlepszych instruktorów współtworzących ze nią Akademię.

 

Informacje

Data rozpoczęcia: 15/09/2023

Cykliczność:
Grupa 1 - 7-10 lat, piątek, g. 17:00-18:00
Grupa 2 - 11-15 lat, piątek, g. 18:00-19:00
Grupa 3 - 15+, piątek, g. 19:00-20:00
Zajęcia indywidualne - wg ustaleń z prowadzącym

Cena jednego zajęcia: Grupy 1-3: wyłącznie karnet: 160 zł/msc.; Zajęcia indywidualne - płatność za pojedyncze zajęcia - 150 zł

Zapisy

Zapisz się online

Zobacz instrukcję zapisu

Zapisy również w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław 20% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!