Fotografia przedstawia kobietę w czarnej koszulce z napisem akrobreak masters. Kobieta dość młoda ma czarne średnio długie włosy do szyi, lekko roztargane. Stoi na białym tle

Zajęcia są połączeniem akrobatyki i tanecznych akrobacji tzw. Soft acrobatics. Dzięki nowym umiejętnościom tancerze będą mogli rozwijać swoje choreografie o ciekawe acrotricki.

**Cykliczność:**

AcroTricks 7-11 lat – piątek 16:15-17:15

AcroTricks 12-17 lat – piątek 17:20-18:20

 

Czas trwania: 60 min.

**Prowadzenie:** Megan Durczok – Umiejętności trenerskie akrobatyki tanecznej kształciła pod okiem trenera Marcina „Kostek” Kost, członek akrobreak od 2020r. Dodatkowo Megan uczestniczy w warsztatach oraz szkoleniach akrobatyczno-tanecznych , bo ciągły rozwój jest dla niej priorytetem by podczas treningów z swoimi podopiecznymi móc przedstawiać różne wizje treningowe. Uśmiech i postępy zawodników to dla Niej największy sukces i motywacja do działania.Megan jest osobą uśmiechniętą i pełną energii. Stara się by podczas zajęć panowała miła atmosfera a dzieci próbowały nowych rzeczy. Megan od pierwszych zajęć stara się przekazać swoją pasję oraz pomoc w przełamywaniu barier swoich podopiecznych.

 

Więcej informacji pod adresem e-mail: karolina.bodziony@gmail.com

 

 

Informacje

Data rozpoczęcia: 15/09/2023

Cykliczność:
AcroTricks 7-11 lat - piątek 16:15-17:15
AcroTricks 12-17 lat - piątek 17:20-18:20

Cena jednego zajęcia: Wyłącznie karnet miesięczny: 135 zł/msc.

Zapisy

Zapisz się online

Zobacz instrukcję zapisu

Zapisy również w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław 20% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!