Fotografia przedstawia kobietę tłumaczącą coś innym osobom, które znajdują się na zdjęciu na bazie kolorowych kartek. Osoby przy stole w liczbie czterech postaci jest zainteresowana prowadzącą, tylko jedna osoba nie patrzy na nią, lecz notuje coś na pomarańczowej kartce

Zajęcia z języka angielskiego prowadzone są metodą CLIL, która polega na przekazywaniu nowych treści oraz praktycznemu obcowaniu z językiem. Nauka odbywa się poprzez zabawę, przy wykorzystaniu licznych materiałów edukacyjnych. Podczas zajęć uczniowie poznają słownictwo i zwroty, które są przydatne w życiu codziennym. Każda lekcja poświęcona jest nabywaniu umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim.

  • Przydatne informacje: na zajęciach realizowane są wszystkie elementy podstawy programowej.
  • Czas trwania: 60 min.
  • Terminy:

a) grupa dla roczników 2013 i młodsi piątek godz. 18:00-19:00

b) grupa dla roczników 2012 i starszych piątek godz. 19:00-20:00

Prowadzenie: zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów języka angielskiego po ukończonej filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego z 6-letnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci i młodzieży.

English Academy – priorytetowym celem szkoły jest wyposażenie uczestników kursów w umiejętności językowe pozwalające realizować im określone cele: komunikację w języku angielskim, umiejętność rozumienia tekstów pisanych, rozumienie ze słuchu, pisanie tekstów użytkowych, poznanie kultury krajów anglojęzycznych. Program zajęć jest dostosowany do potrzeb kursantów i ich wieku. Szkoła przygotowuje do wszystkich egzaminów wymaganych w polskim systemie edukacyjnym oraz do wybranych egzaminów międzynarodowych. Lekcje prowadzone są w małych grupach jednolitych wiekowo. W ofercie mamy kursy dla dzieci od klasy szkoły podstawowej oraz szkoły średniej.

Informacje

Data rozpoczęcia: 15/09/2023

Cykliczność:
a) grupa dla roczników 2013 i młodsi piątek godz. 18:00-19:00
b) grupa dla roczników 2012 i starszych piątek godz. 19:00-20:00

Cena jednego zajęcia: Wyłącznie karnet - 280 zł/miesiąc

Zapisy

Zapisz się online

Zobacz instrukcję zapisu

Zapisy również w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław 20% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!