Fotografia przedstawia kobietę i chłopca stojących w postawie z jogi z rozchylonymi na boki rękami i ugiętym lewym kolanem, a prawa noga jest wyprostowana. Wykonują tę pozę na łonie natury tuż obok małego stawu stojąc na boso na trawie

Zajęcia jogi dla dorosłych i seniorów dopasowane poziomem do możliwości danej grupy wiekowej, tak aby nie dopuścić do przeciążeń i kontuzji. Wspomagane akcesoriami takimi jak klocki, paski, krzesła które pomagają prawidłowo wykonać pozycje jogi. Celem zajęć jest poprawa mobilność ruchowej i zmniejszenie sztywności stawów. Oprócz nauki asan prowadzone są zajęcia oddechowe i relaksacyjne.

  • Przydatne informacje: zajęcia na poziomie wstępnym/podstawowym
  • Czas trwania: 60 min.

 

Prowadzenie: Marzena Więcławek

Jestem absolwentką kursu Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalności Hatha Joga ukończonego na AWF w Katowicach pod kierunkiem prof Janusza Szopy.Dzięki temu uzyskałam uprawnienia państwowe do prowadzenia zajęć hatha jogi dla dorosłych oraz zajęć z onkojogi dla osób przewlekle chorych.
Kolejno ukończyłam kurs jogi dla dzieci wg programu A.Lasoty oraz studia podyplomowe na kierunku „Psychosomatyczne praktyki jogi” na AWF we Wrocławiu. Posiadam wykształcenie pedagogiczne i doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi. Szczególnie interesują mnie zagadnienia praktyki relaksacji,koncentracji i medytacji. Joga jest dla mnie ścieżką rozwoju osobistego oraz metodą dbania o swój dobrostan psychiczny i fizyczny. W Centrum prowadzę zajęcia z Hatha Jogi, Jogi Nidry, zdrowego kręgosłupa, jogi dla dzieci.

Informacje

Data rozpoczęcia: 12/09/2023

Cykliczność:
Grupa dorośli, wtorki, g. 19:15-20:15
Grupa seniorzy, czwartki, g. 11:15-12:15

Cena jednego zajęcia: Wyłącznie karnet - 150 zł/miesiąc

Zapisy

Zapisz się online

Zobacz instrukcję zapisu

Zapisy również w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław 20% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!