Fotografia przedstawia kobietę i małego chłopca siedzących na kocu na łonie natury z rękami położonymi na swoich kolanach w siadzie po turecku, uśmiechnięci i zadowoleni. W tle jest staw, a koc jest rozłożony na trawie.

JOGA DLA DZIECI W WIEKU 6 – 9 LAT

Zajęcia ruchowe rozpoczynają się od rozgrzewki ogólnej i utrwalenie prawej i lewej strony ciała . Następnie prowadzone są ćwiczenia gimnastyczne z asanami czyli pozycjami z jogi. Później wprowadzone są zabawy z jogą i utrwalenie asan. Pierwsza część zajęć trwa 30 min. Druga część zajęć trwa 15 min, w których prowadzony jest relaks z elementami
mindfulness, wyciszający dzieci.

  • Przydatne informacje: zajęcia na poziomie podstawowym, stopień intensywności: średni.
  • Koszt: karnet 130 zł/miesiąc
  • Czas trwania: 45 min.
  • Terminy: czwartki, godz. 17:00 – 17:45

Prowadzenie: Marzena Więcławek

Jestem absolwentką kursu Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalności Hatha Joga ukończonego na AWF w Katowicach pod kierunkiem prof Janusza Szopy.Dzięki temu uzyskałam uprawnienia państwowe do prowadzenia zajęć hatha jogi dla dorosłych oraz zajęć z onkojogi dla osób przewlekle chorych.
Kolejno ukończyłam kurs jogi dla dzieci wg programu A.Lasoty oraz studia podyplomowe na kierunku „Psychosomatyczne praktyki jogi” na AWF we Wrocławiu. Posiadam wykształcenie pedagogiczne i doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi. Szczególnie interesują mnie zagadnienia praktyki relaksacji,koncentracji i medytacji. Joga jest dla mnie ścieżką rozwoju osobistego oraz metodą dbania o swój dobrostan psychiczny i fizyczny. W Centrum prowadzę zajęcia z Hatha Jogi, Jogi Nidry, zdrowego kręgosłupa, jogi dla dzieci.

Informacje

Data rozpoczęcia: 12/09/2023

Cykliczność:
Joga dla dzieci 6-9 lat, czwartek, g. 17:00-17:45

Cena jednego zajęcia: WYŁĄCZNIE KARNETY: 130 zł

Zapisy

Zapisz się online

Zobacz instrukcję zapisu

Zapisy również w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław 20% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!