Latino solo to zajęcia taneczne prowadzone z wykorzystaniem figur pochodzących z tańców latynoamerykańskich, które prowadzą do usprawnienia ciała oraz wypracowania lepszej koordynacji ruchowej.

W czasie treningu aktywizowane są partie całego ciała z naciskiem na nogi, uda, pośladki i brzuch, co pozytywnie wpływa na modelowanie sylwetki. W trakcie zajęć wykorzystywane są układy pochodzące z latynoskich form tanecznych jak samba, cha-cha, rumba, jive, czy bachata, co korzystnie wpływa na redukcję stresu, poprawę samopoczucia oraz zwiększenie poziomu endorfin.

  • Czas trwania: 55 min

Prowadzenie: Kamila Kaźmierczak – instruktorka tańca towarzyskiego i licencjonowana instruktorka zumba fitness od 2018 roku. Z tańcem związana od najmłodszych lat. Swoje pierwsze kroki stawiała w szkole tańca towarzyskiego BRAVO we Wrocławiu. Uczestniczka licznych turniejów tańca towarzyskiego, szkoleń, warsztatów. Zdobywczyni klasy tanecznej A. Podczas swoich zajęć stara się przekazać, że taniec to nie tylko kroki, ale przede wszystkim atmosfera, dobra zabawa i oderwanie od codziennej rzeczywistości. Na zajęciach zaraża uczestników pozytywną energią i optymizmem.

Informacje

Data rozpoczęcia: 12/09/2023

Cykliczność:
wtorek, g. 18:30 - 19:25

Cena jednego zajęcia: Wyłącznie karnet - 100 zł/msc.

Zapisy

Zapisz się online

Zobacz instrukcję zapisu

Zapisy również w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław 20% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!