Na fotografii widać kobietę rysującą na podkładzie, który znajduje się na sztaludze. Na rysunku na białej kartce widać półokręgi rysowane wyłącznie ołówkiem. Przygotowuje to kobieta siedząca przed nim. Ma szary sweter i średniokrótkie blond włosy. Nie widać jej twarzy, siedzi bokiem. Z tyłu widać inne rysunki leżące na podłodze przy ścianie.

**Grupa zawieszona. Chętnych dołączenia do grupy prosimy o zgłoszenie chęci udziału w zajęciach mailowo na m.brandys@cknp.pl**

 

Zapraszam wszystkie osoby od 15 roku życia, które chciałaby zdobyć podstawy rysunku i malarstwa dla początkujących. Zakres zajęć obejmuje zapoznane się z technikami, kompozycją, światłocieniem, kolorami na poziomie podstawowym i wiele innych. Zajęcia odbywają się w ramach Otwartej Pracowni Plastycznej INSPIRACJA.

  • Czas trwania:

60 min.

Prowadzenie: Katarzyna Wawrzyniak – absolwentka Instytutu Sztuki i Kultury Plastycznej w Zielonej Górze. W 2023 ukończyła studia podyplomowe z Malarstwa na ASP Wrocław. Pochodzi z Polkowic, od 2000 roku mieszka na wrocławskim Nowym Dworze.

Informacje

Data rozpoczęcia: 07/02/2024

Cykliczność:
środy godz. 19:00-20:00

Cena jednego zajęcia: Wyłącznie karnet - 100 zł

Zapisy

Zapisz się online

Zobacz instrukcję zapisu

Zapisy również w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław 20% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!