Twórcze warsztaty teatralne w trzech grupach wiekowych: 6-9 lat, 10-13 lat, od 14 lat.

Podczas twórczych warsztatów teatralnych będziemy tworzyć niesamowite światy, poznawać różnorodne techniki teatralne (teatr ruchu, słowa, lalek, formy, improv), oswajać się z publicznością, nabierać odwagi, improwizować, wyzwalać w sobie teatralne zwierzęta i marzyć, o czym tylko będziemy chcieli. Ćwiczenia, zabawy i gry teatralne będą oparte o trzy filary:

  1. Empatia i uważność

Będziemy budować świadomości ciała, głosu, relacji, przestrzeni. Ćwiczyć koncentrację i skupienie. Pracować indywidualne, z partnerem scenicznym i w większej zbiorowości.

  1. Sprawczość

Nasza współpraca będzie przebiegała na zasadach partnerskich. Wspólnie zdecydujemy o tym, co poprzez teatr chcemy powiedzieć światu. I na podstawie naszych pomysłów stworzymy spektakl.

  1. Twórcza ekscytacja

Rozbudzimy w sobie pasję, twórcze szaleństwo i radość z tworzenia.

 

  • Czas trwania: 55 min.

 

Prowadzenie: Karolina Okurowska – reżyserka, instruktorka teatralna. Absolwentka reżyserii teatru lalek oraz podyplomowych studiów reżyserii teatru dzieci i młodzieży w Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu, a także polonistyki ze specjalnością sztuki widowiskowe na Uniwersytecie Wrocławskim.

Prowadzi zajęcia i warsztaty teatralne z dziećmi i młodzieżą w każdym wieku. Reżyseruje także spektakle, głównie dla dzieci, w teatrach w całej Polsce.

Interesuje się teatrem dla dzieci i teatrem z dziećmi, bada granice sprawczości dzieci w teatrze. Stara się z pasją angażować we wszystko, co robi. Praca z dziećmi jest dla niej inspiracją do odkrywania nowych form i środków teatralnych.
Więcej informacji na stronie: https://karolinaokurowska.com

Informacje

Data rozpoczęcia: 11/09/2023

Cykliczność:
grupa 6-9 lat, poniedziałki, g. 17:00-17:55
grupa 10-13 lat, poniedziałki, g. 18:00-18:55
grupa od 14 lat, poniedziałki, g. 19:00-19:55

Cena jednego zajęcia: Wyłącznie karnet miesięczny: 120 zł/msc

Zapisy

Zapisz się online

Zobacz instrukcję zapisu

Zapisy również w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław 20% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!