Startujemy 4 października!!

 

Zajęcia umuzykalniające dla maluszków w wieku od 1. miesiąca do 3 lat, oparte są o teorię uczenia się muzyki według prof. E.E. Gordona. Podczas spotkań porozumiewamy się za pomocą dźwięków, pozwalamy dzieciom być sobą i poruszać się swobodnie przy muzyce, podczas gdy prowadzący śpiewa oraz wykonuje na żywo zróżnicowane ,,śpiewanki” oraz ,,rytmiczanki”. Dodatkowo wykorzystywane są pomoce, jak: kolorowe chustki, miękkie piłki czy bańki mydlane. Warto dodać, że każde dziecko rodzi się ze zdolnościami muzycznymi czyli potencjałem muzycznym, który staramy się rozwijać podczas naszych zajęć.

  • Przydatne informacje: w zajęciach biorą udział dzieci wraz z opiekunami.
  • Czas trwania: 45 min.

Prowadząca: Barbara Piotrowska – wokalistka, nauczycielka śpiewu, logopedka kliniczna, autorka tekstów i muzyki, antropolożka  literatury. Absolwentka trzech uczelni: Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na specjalności wokalistyka jazzowa w klasie Beaty Przybytek, Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na kierunku logopedia kliniczna oraz Uniwersytetu Wrocławskiego, na którym kontynuuje naukę na studiach doktoranckich w Instytucie Filologii Polskiej.

Można ją usłyszeć na wrocławskich scenach: Narodowego Forum Muzyki, Vertigo Jazz Club i Impartu. W 2020 roku ukazała się płyta dla dzieci Uśmiechnięte piosenki z jej udziałem. A w roku 2023 Basia wydała swój autorski singiel dla najmłodszych ,,Nutkę złap!”.

Informacje

Data rozpoczęcia: 04/10/2023

Cykliczność:
środy, g. 11:00-11:45

Cena jednego zajęcia: Wyłącznie karnet - 150 zł/msc.

Zapisy

Zapisz się online

Zobacz instrukcję zapisu

Zapisy również w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław 20% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!