Fotografia przedstawia lekko uśmiechniętą kobietę w blond włosach zaczesanych do tyłu i związanych o ciemniejszej karnacji, z kolczykiem w jej prawym uchu, z uwydatnionymi ramionami. Ma na sobie czarny sweter z grafiką przedstawiającą księżyc. Sweter jest koloru czarnego.

Zajęcia łącznie z opiekunem dziecka.

 

Zajęcia mają na celu zapoznanie i oswojenie niemowlaków z muzyką. Umuzykalnienie poprzez zabawy muzyczne, reagowanie ruchem na dźwięki. Pobudzanie narządów słuchu, wzroku i ruchu poprzez wykorzystanie odpowiednich fragmentów muzyki, także poważnej. Zabawy pogłębiające kontakt między dorosłymi i dziećmi, służące jednocześnie odprężeniu i wspólnemu przeżywaniu radości. Zabawy oparte na kinezjologii edukacyjnej wg Dennisonów wspomagające rozwój ruchowy i współpracę półkul mózgowych. Elementy masażu wg Chantala usprawniające pracę rozwijających się mięśni dziecka. Pierwsze elementarne spotkania z rówieśnikami niezwykle ważne dla późniejszej umiejętności współpracy w grupie.

Wymagane akcesoria

  • obuwie zmienne dla dziecka
  • obuwie zmienne dla opiekuna

Prowadząca

Arnika Dobras

Absolwentka Akademii Muzycznej im Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie śpiewu solowego oraz Podyplomowego Studium Wokalnego Hochschule Fur Musik im Koln. W przeszłości solistka Opery w Poznaniu oraz Operetki Wrocławskiej. Laureatka wielu prestiżowych konkursów (m.in. XXXV Konkursu Młodych Muzyków im. K Kurpińskiego). Od 2002 roku nauczycielka śpiewu oraz instruktor zajęć muzycznych i rytmicznych dla dzieci i młodzieży.

Informacje

Data rozpoczęcia: 12/09/2022

Cykliczność:
Grupa I - poniedziałek 10:00 - 10:40

Cena jednego zajęcia: 30 zł, 25% taniej z karnetem miesięcznym tj. 1 zajęcia= 24 zł x liczba zajęć

Zapisy

Zapisz się online

Zobacz instrukcję zapisu

Zapisy również w kasie Centrum. Godziny otwarcia znajdziesz w zakładce Kontakt

Nasz Wrocław Z kartą Nasz Wrocław 20% zniżki.

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!