Artyści siedzący przy mikrofonach. Dodatkowo Carsten Schnathorst ma przed sobą instrument klawiszowy.

Carsten Schnathorst – piosenkarz, instrumentalista, kompozytor, chórzysta. Mieszka i pracuje w  Niemczech, w Hamburgu. Często pisze teksty do swoich melodii. Niejednokrotnie są to słowa Angielskie i Esperanckie, gdyż pasją muzyka jest język Esperanto. Chętnie koncertuje na kongresach, spotkaniach i innych wydarzeniach esperanckich. Repertuar Carstena obejmuje różne style muzyczne od Elvisa Presleya, Beatlesów  po  Czerwone Gitary. Carstena można zobaczyć i usłyszeć na jego kanale – Carsten Schnathorst.

Do swojego koncertu zaprosił wrocławską poetkę Halinę Kuropatnicką-Salamon. Poetka, pedagog, esperantystka traktuje poezję jako odświętną stronę zwykłości przeżyć. Halina Kuropatnicka-Salamon we wczesnym dzieciństwie utraciła wzrok. Po latach, jako pedagog ze specjalizacją polonistyczną, wykonywała zawód nauczycielki we Wrocławskiej szkole dla dzieci niewidomych. Dzieci znalazły ważne miejsce w jej dorobku literackim.

Halina Kuropatnicka Salomon w niebieskiej sukience siedząca przy stoliku z mikrofonem

Halina Kuropatnicka-Salamon jest autorką wierszy i małych form prozatorskich. W swojej twórczości nawiązuje często do realiów codziennego życia. Kieruje utwory do odbiorców dorosłych, do młodzieży i dzieci. Opublikowała szereg tomików poetyckich oraz zbiory opowiadań.

Koncert realizowany w ramach VII Międzynarodowego Przeglądu Twórczości Osób z Niepełnosprawnością TON.

Wstęp wolny / zaproszenia dostępne od 15.11.2023r.

Afisz TON szósty Międzynarodowy Przegląd Twórczości Osób z Niepełnosprawnościami Listopad grudzień 2023 wstęp wolny. Na niebieskim tle widnieją piktogramy symbolizujące oznaczenia dla niepełnosprawnych

Informacje

Data: 02/12/2023 17.00

Miejsce: widowiskowa

Koszt: bezpłatne - zaproszenia dostępne od 15 listopada

Newsletter

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!